Блок живлення Vinga VPS Gold V2 VPS-850GV2
Фото 5 |
Vinga VPS Gold V2 VPS-850GV2 2022 рік80+ Gold |
|
Один із найдоступніших повністю модульних комп'ютерних блоків живлення високої потужності (850 Вт) для топових ігрових систем та продуктивних домашніх робочих станцій. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на економних користувачів та ентузіастів-початківців. Є середньою моделлю лінійки Vinga VPS Gold V2, що включає пристрої з вихідною потужністю 750, 850 і 1000 Вт.
Має стриманий та стильний дизайн корпусу, який завдяки скромним габаритам (140х150х86 мм) поміститься у будь-який корпус із підтримкою ATX-пристроїв. В основі блоку живлення Vinga VPS Gold V2 VPS-850GV2 лежить удосконалена апаратна платформа з прогресивною схемотехнікою (резонансний перетворювач, синхронний випрямляч, DC-DC конвертери). Вона гарантує значний ККД (92%) і бездоганну стабільність всіх ліній під значним навантаженням.
По лінії +12В блок може давати до 98,5% паспортної потужності (струм до 70А). Охолодження блоку виконується керованим 120 мм вентилятором з довговічним гідродинамічний підшипником. Крім стандартних кабелів ATX 24-pin (20+4) та пари ліній EPS/ATX12V 8-pin (4+4), оснащений двома кабелями з 2хPCI-E 8-pin (6+2), двома кабелями 4хSATA та одним 3хMOLEX+ SATA. Високотемпературні японські конденсатори Nichicon та Nippon Chemi-Con є запорукою тривалого терміну служби. Блок має повний набір захисних систем (в т.ч. захист від перенапруги на вході, замикання та перевантаження).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Купити Vinga VPS Gold V2 VPS-850GV2
Усі ціни 28 →Блок живлення Vinga 850W (VPS-850GV2) | 3 959 грн. |
Блок питания Vinga 850W (VPS-850GV2) | 3 959 грн. |
Блок питания Vinga 850w (vps-850gv2) | 4 160 грн. |
Блок живлення Vinga 850W (VPS-850GV2) | 4 151 грн. |
Блок питания Vinga 850W (VPS-850GV2) VPS-850GV2 | 3 959 грн. |
0 1 0 3 |
Вже не перший рік користуюсь блоками Вінгу 750w. Через кредит довіри вирішивши купити для нового комп'ютера потужніший на 850. Комплект не поганий, працює тихо. Головний мінус це те, що комп'ютер виключається самостійно. Цю проблему зауважив у RDR2. Через певну годину комп'ютер перезавантажується. У подіях код 41. Шляхом виключення процесору, відеокарти та материнської плати з'ясувалося що проблема у бп. Займаюся тим, щоб повернути його. Комплект, рівень шуму Перезавантаження системи під навантаженням. Шлюб Leonardo Khapatko: користуюся Vinga VPS-850GV2 менше місяця |
Взявши на 850W, хоча мені такої потужності і не потрібно, просто на момент купівлі різниця у ціні з 750W була всього 100грн. Для тих хто розбирається в БП, якщо подивитись у середину відразу видно якість не відповідну своїй ціновій категорії, адже подібний БП мав би коштувати близько 5к грн. Повністю японські конденсатори, DC DC перетворювач, масивні радіатори, гідродинамічний підшипник вентилятора. Загалом той ще жир, додати функцію fan-stop і це буде король усіх БП. DC DC перетворювач, японські конденсатори, 840W на лінію 12V, 80+ Gold, модульні кабелі-шлейфи, тиха вертушка на гідродинамічному підшипнику, комплектація як у преміальних БЖ. Чесно шукаючи, але не знайшов. Головний недолік - немає до чого докопатись. Ігор: користуюся Vinga VPS-850GV2 більше року |
кіловатник за ціною 850, дуже гарне співвідношення ціна-якість Ціна, 80+ gold, тихий у роботі. Працює в системі з 7900Х та 3080, загальне споживання максимум близько 600 ват, недоліків не виявлено Трохи неудобств додають кабелі, не дуже гнучкі, але в цілому якість у них гарна andrewthelpt: користуюся Vinga VPS-850GV2 кілька місяців |
Модификації Vinga VPS Gold V2
Ціни на Vinga VPS Gold V2 |
---|---|---|---|---|
Vinga VPS Gold V2 VPS-750GV2 | від 3 459 грн. | 30 пропозицій | ||
Vinga VPS Gold V2 VPS-850GV2 | від 3 959 грн. | 29 пропозицій | ||
Vinga VPS Gold V2 VPS-1000GV2 | від 4 449 грн. | 33 пропозиції |