Персональний комп'ютер Asus U500MA U500MA-R5300G001R (90PF02F2-M08610)
Відео 1Фото 24 | від 12 999 до 19 692 грн. Порівняти ціни 4 →Проц:Ryzen 3, 5300G, 4 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:Radeon Vega 6 Накопичувач:256 ГБ ОС:Windows 10 Pro |
Модифікації Asus U500MA 1
Характеристики
Asus U500MA U500MA-R5300G001R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Asus U500MA U500MA-R5300G001R
Сортувати
Cистемний блок ASUS U500MA-R5300G001R (90PF02F2-M0861016) | 19 692 грн. |
Системний блок ASUS U500MA-R5300G001R (90PF02F2-M0861016) 90PF02F2-M086101 | 19 692 грн. |
Комп'ютер ASUS U500MA-R5300G001R (90PF02F2-M08610) | 12 999 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо