Персональний комп'ютер Artline Business B29 B29v64
Відео 20Фото 12 | від 16 427 до 18 507 грн. Порівняти ціни 14 →Проц:Core i5, 12400, 2.5 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 730 Накопичувач:240 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Business B29 97
Характеристики
Artline Business B29 B29v64 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B29 B29v64
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Business B29v64 | 16 503 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business B29 (B29v64) | 16 503 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B29 (B29v64) | 16 582 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B29 (B29v64) | 16 427 грн. |
Десктоп ARTLINE Business B29 (B29v64) B29v64 | 16 503 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо