Монітор Asus VP349CGL 34 " чорний
Фото 9 |
Asus VP349CGL 34 " чорний
Діагональ:34 "
Роздільна здатність:3440x1440 (21:9)
Матриця:IPS, MPRT 1 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus VP349CGL 34 " чорний
Усі ціни 10 →Монітор ASUS VP349CGL Gaming (90LM07A3-B01170) | 19 799 грн. |
РК монітор Asus VP349CGL Gaming (90LM07A3-B01170) 90LM07A3-B01170 | 20 625 грн. |
Монітор ASUS VP349CGL Ultra-wide (90LM07A3-B01170) | 21 250 грн. |
Монітор Asus VP349CGL Ultra-wide (90LM07A3B01170) | 23 862 грн. |
Монітор ASUS VP349CGL Ultra-wide (90LM07A3-B01170) 90LM07A3-B01170 | 22 840 грн. |
ще 5 пропозицій