Монітор Asus VZ249HE 24 " (90LM02Q2-B01670)
Відео 4Фото 12 |
Під номером «1» у списку першочергових завдань, поставлених перед цією 23.8-дюймової панеллю, розташувався пункт про захист очей користувача від різноманітних факторів, які мають місце при тривалому знаходженні перед екраном монітора. Технологія Asus Eye Care цілком спрямована на зниження втоми очей, що досягається шляхом фільтрації синього кольору і мінімізації мерехтіння W-LED підсвічування.
В основі екрану Asus VZ249HE лежить 8-бітна (з використанням FRC-методу) матриця типу IPS з роздільною здатністю FullHD (1920х1080 пікселів). Вона має максимальну яскравість 250 кд/м², динамічна контрастність 80 000 000:1 і комфортні кути огляду (до 178°). Час реакції матриці за методикою GtG становить «середні по палаті» 5 мс. Для підключення до монітора джерела сигналу передбачені аналоговий порт VGA і цифровий роз'єм HDMI. На довершення картини товщина корпусу моделі ледь сягає 7 мм (у верхній частині), а безрамочная конструкція робить пристрій зручним для створення мультимоніторних конфігурацій.
Купити Asus VZ249HE 24 "
Усі ціни 15 →Монiтор 23.8" ASUS VZ249HE Black (90LM02Q3-B01670) | 10 999 грн. |
Монітор Asus VZ249HE-W White (90LM02Q2-B01670) | 5 544 грн. |
Монитор Asus VZ249HE-W White (90LM02Q2-B01670) | 5 544 грн. |
Монітор Asus VZ249HE-W (90LM02Q4-B01670) | 5 519 грн. |
Asus 23.8 VZ249HE-W (90LM02Q4-B01670) IPS White 90LM02Q4-B01670 | 5 599 грн. |