Монітор Philips 24B2G5200 23.8 " (24B2G5200/00)
Фото - Монітор Philips 24B2G5200 23.8 "
Фото 7
Philips 24B2G5200 23.8 "
23.8 "27 "
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:1 500:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:DisplayPort v1.2 • HDMI v1.4, VGA
Всі характеристики
Характеристики 24B2G5200
Основне
Типмонітор
Діагональ23.8 "
Дисплей
Тип матриціIPS
Покриття екранаантивідблискове
Частота кадрів100 Гц
Розмір пікселя0.27 мм
Час відгуку (GtG)4 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість300 кд/м²
Глибина кольору8-bit (16.7M Colors)
Колірне охоплення (NTSC)96 %
Колірне охоплення (sRGB)110 %
Сертифікат TÜV Rheinland
Підключення
Передача відеоVGA
DisplayPort v1.2
HDMI v1.4
USB-A хаб4x5Gbps
Швидка зарядка / 1xUSB-A B.C 1.2 /
Роз'єми (додатково)вхід mini-Jack (3.5 мм)
вихід mini-Jack (3.5 мм)
Функції та можливості
Функції та можливостісенсор освітленості
сенсор присутності
Flicker-Free
Adaptive-Sync
Портретний режим
Поворот екрана / +- 180° /
Регулювання висоти / 150 мм /
Вбудовані динаміки
Потужність звуку2x3 Вт
Інше
Тримач для навушників
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм
Споживана потужність7 Вт
Клас енергоспоживання (new)B
Габарити (ШхВхТ)540x501x232 мм
Габарити без підставки (ШхВхТ)540x324x56 мм
Вага5.3 кг
Вага без підставки3.6 кг
Офіційний сайтphilips.ua
Дата додавання на E-Katalogсічень 2025
Маркування виробника
24B2G5200/00
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Усі ціни 47 →
Монітор 24" Philips 24B2G5200/00
Монітор 24" Philips 24B2G5200/00 / Philips / 23.8" / Full HD 1920x1080 / IPS / 100Hz / 4ms GtG / Широкоформатні (16:9) / 300... щеcd/m² / 1 500:1 / 100x100 / 36міс. / 00-00076264
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
Philips Монітор Philips 24B2G5200/00 Black Silver 23.8
MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
Монітор 23.8" Philips 24B2G5200/00
АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
Гарантія: 3 міс.
Монітор Philips 23.8" IPS 100Hz 24B2G5200/00 (UA)
Стильний монітор для щоденних завданьPhilips 23.8" IPS 100Hz 24B2G5200/00 (UA) — це оптимальний вибір для роботи, навчання та... щерозваг. Завдяки діагоналі 23.8 дюйма та роздільній здатності Full HD (1920x1080), зображення виглядає чітким і деталізованим. IPS-матриця забезпечує яскраві кольори та широкі кути огляду, що особливо зручно під час перегляду відео або роботи з графікою. Матове покриття екрану зменшує
Jabko.uaЗ нами 3 роки
(Львів)
Монітор Philips 24B2G5200/00 Black - 23.8" IPS / 1920×1080 / / Adaptive Sync / Pivot / HAS