Домофон Atis AD-770FHD
Відео 8Фото 3 |
Atis AD-770FHD |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atis.
Купити Atis AD-770FHD
Wi-Fi видеодомофон 7" ATIS AD-770FHD/T-White с поддержкой Tuya Smart | 7 558 грн. |
Видеодомофон 7" ATIS AD-770FHD White | 5 928 грн. |
Видеодомофон 7" ATIS AD-770FHD Black | 5 928 грн. |
Wi-Fi видеодомофон 7" ATIS AD-770FHD/T-Black с поддержкой Tuya Smart | 7 558 грн. |
5 додаткових моніторів
Навісний відеодомофон Atis AD-770FHD без трубки та викличної панелі, який може похизуватися цілком достатнім набором можливостей, щоб задовольнити потреби домочадців в комфорті та безпеці їх житла. Виробник гарантує безперебійну роботу електроніки в межах температур від +5 °C до +50 °C, що робить цей пристрій ефективним лише в опалювальних приміщеннях. Модель отримала сенсорний LCD-екран діагоналлю 7 дюймів з роздільною здатністю 1024x600 пікселів, який виготовлений на базі якісної IPS-матриці. Пристрій дає змогу підключати по послідовній схемі 2 викличні панелі та 2 відеокамери форматів CVBS/AHD/TVI/CVI з роздільною здатністю HD і FullHD, а також до 5 додаткових моніторів. Крім традиційної кнопки дистанційного керування замком передбачено додаткове реле для контролю інших дверей.
Беззвучні режими «Поза домом» і «Сон»
Охоронні функції пристрою обумовлені наявністю детектора руху і 2 тривожних входів, які допомагають в автоматичному режимі відстежувати зовнішню активність. Програмна оболонка містить всього 3 мелодії виклику, для яких можна налаштовувати тривалість та гучність звучання. При тому, що будь-яку мелодію можна замінити на свою, завантаживши її з карти пам'яті, їх загальна кількість все одно залишиться незмінним. Основний режим «Вдома» супроводжується мелодією виклику, а режими «Поза домом» і «Сон» працюють без звукового сигналу. Якщо в будинку нікого немає, то відвідувач отримає відповідне голосове повідомлення. Також варто виділити наявність вбудованого медіаплеєра, який дозволяє переглядати відео та аудіо записи зі списку файлів. Об'єм внутрішньої пам'яті для збереження фото становить всього 128 МБ, але може бути розширений установкою в кардридер microSD карти об'ємом до 32 ГБ. Це дасть змогу записувати відеофрагменти тривалістю до 60 секунд.