Домофон Hikvision DS-KH6350-WTE1
Відео 1Фото 3 |
Hikvision DS-KH6350-WTE1 |
|
Управління через мобільний додаток. Управління двома замками.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-KH6350-WTE1
Усі ціни 14 →Hikvision DS-KH6350-WTE1 IP відеодомофон Ексклюзив | 6 143 грн. |
IP-відеодомофон Hikvision DS-KH6350-WТE1 з Wi-Fi | 6 143 грн. |
IP видеодомофон Hikvision ds-kh6350-wтe1 | 5 932 грн. |
Відеодомофон HikVision DS-KH6350-WТE1 | 6 300 грн. |
IP відеодомофон Hikvision DS-KH6350-WТE1 | 6 300 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →