Вантажна шина Atlander ATL816 215/75 R17.5 135L
Фото 5 |
Виберіть розмір вантажної шини
Atlander ATL816 215/75 R17.5 135L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atlander 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atlander.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Atlander ATL816 215/75 R17.5 135L
Вантажна шина ATLANDER ATL816 (ведуча) 215/75R17.5 135/133L 18PR | 4 861 грн. |
ATLANDER Вантажна шина ATLANDER ATL816 (ведуча) 215/75R17.5 135/133L 18PR | 4 884 грн. |
Atlander ATL816 (215/75R17.5 135L) | 4 922 грн. |
Atlander ATL816 (кермова) 215/75 R17.5 135/133L 18PR | 5 083 грн. |
Atlander ATL816 рульова рульова (215/75R17,5 135/133L) 423703 | 4 940 грн. |