Гідромасажний бокс ATLANTIS L-50 110x110
ATLANTIS L-50 110x110 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATLANTIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATLANTIS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ATLANTIS L-50 110x110
Гідромасажний бокс Atlantis 110x110 (Профіль - хром, скло - прозоре) L-508 | 22 800 грн. |
Гидромассажный бокс 110X110X218 CM L-508-A GR | 22 800 грн. |
Гідромасажний бокс Atlantis 110x110 (Профіль - хром, скло - матове) L-508- | 22 800 грн. |
Душовий бокс Atlantis L-508-A (GR) 110x110 AT-L508AGR | 22 800 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →