Гідромасажний бокс Vivia 266 RC 100x100 кутова (A0049544)
Vivia 266 RC 100x100 кутова |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vivia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vivia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vivia 266 RC 100x100 кутова
Гідромасажний бокс 266 RC 100х100х215 глибокий піддон ( A0049544 ) vivia-A | 25 368 грн. |
Гідромасажний бокс 266 RC 100х100х215 глибокий піддон ( A0049544 ) vivia-6 | 25 368 грн. |
Душовий бокс Vivia 266 RC 100х100х215 см з глибоким піддоном з гідромасаже | 25 210 грн. |
Гідромассажний бокс Vivia 266 RC 100х100х215 глибокий піддон | 25 019 грн. |
Гідромасажний бокс 266 RC 100х100х215 глибокий піддон | 25 210 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →