Гідромасажний бокс ATLANTIS AKL-100P-T 100x100 кутова
ATLANTIS AKL-100P-T 100x100 кутова |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATLANTIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATLANTIS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ATLANTIS AKL-100P-T 100x100 кутова
Усі ціни 8 →Душовий бокс Atlantis 100x100 (Профіль - сатин, скло - матове) AKL 100 P-T | 14 200 грн. |
Душовий бокс Atlantis AKL 100 P-T EKO GR 100х100х225 AT-AKL100PTECOGR | 14 200 грн. |
Душовий бокс Atlantis AKL 100 P-T EKO GR 100х100х225 AKL 100P-T EKO GR | 14 200 грн. |
Душовий бокс Atlantis 100x100 (Профіль - сатин, скло - тоноване) AKL 100 P | 14 200 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →