Душовий бокс ATLANTIS AKL 120P-T Eco XL 120x80 ліва
Відео 1Фото 5 |
ATLANTIS AKL 120P-T Eco XL 120x80 ліва 120x80 ліва 120x80 права |
|
Піддон витримуємо навантаження 200 кг
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATLANTIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATLANTIS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ATLANTIS AKL 120P-T Eco XL 120x80 ліва
Душовий бокс Atlantis 120x80 (Профіль - сатин, скло - матове) AKL 120P-T E | 15 800 грн. |
Душовий бокс Atlantis AKL 120P-T EKO XL L 120х80х225 AT-AKL120PTECOXLL | 15 800 грн. |
Душовий бокс Atlantis AKL 120P-T EKO XL L 120х80х225 | 15 800 грн. |
Душовий бокс Atlantis AKL 120P-T ECO XL L 120х80х220 AT-AKL120PTECOXLL | 15 800 грн. |
Душовий бокс Atlantis AKL 120P-T EKO XL L 120х80х225 | 15 800 грн. |
Відеоогляди
Модификації ATLANTIS AKL 120P-T Eco XL
Ціни на ATLANTIS AKL 120P-T Eco XL |
---|---|---|---|---|
ATLANTIS AKL 120P-T Eco XL 120x80 ліва | від 15 800 грн. | 5 пропозицій | ||
ATLANTIS AKL 120P-T Eco XL 120x80 права | від 15 800 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →