Газовий котел ATON Compact 10E 10 кВт
Компактний газовий котел, який не потребує підключення до мережі електроживлення і може забезпечити ефективне опалення приміщення площею до 75 м2. ATON Compact 10E може похвалитися середнім ККД на рівні 90%, при цьому максимальна витрата газу становить 1.2 м3/год. Камера згоряння закрита, відведення продуктів згорання і забір повітря для горіння здійснюється за допомогою спеціального горизонтального повітровідводу. Передбачена система автоматичного відключення у разі перегріву води або згасання полум'я.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATON.
Купити ATON Compact 10E 10 кВт
Усі ціни 6 →Газовый котел ATON Compact 10Е | 14 344 грн. |
Газовый котел ATON Compact 10 E | 13 499 грн. |
Газовий котел ATON Compact 10E | 13 574 грн. |
Газовий котел ATON Compact 10E парапетний 10 кВт. | 14 975 грн. |
Котел газовий ATON Compact 10E | 13 570 грн. |
Котел газовий ATON Compact 10Е + труба | 14 961 грн. |
Якщо у відеорекламі показують рукожопні стики, то можете собі уявити, що вам надішлють поштою? Красива біла та червона фарба здалеку. Звістка котел суцільний недолік... Хоча якби його телепортувати в 1917 рік. користуюся ATON Compact 10E менше місяця |
Знадобився компактний газовий котел для невеликого будинку. Розмір був дуже важливий, оскільки місця під монтаж було дуже мало. Вибирав із парапетних котлів вітчизняних виробників. Швидко розігрівається, досить потужний для такого невеликого розміру. Бере повітря для горіння з вулиці, туди ж відводить димові гази. Стандартний високий димар не потрібен. Котел викидає продукти згоряння через суміщений димовідвід прямо через стіну, біля якої він встановлений. Оснащений якісними італійськими пальниками Polidoro. Для роботи не потрібна електроенергія. Встановлював я їх у сільській місцевості і проблема електроенергії тут виникає завжди. Лінія електропередачі повітряна і при сильному вітрі, мокрому снігу та зледеніння відключення трапляються часто. Безпечний. Вся автоматика у цьому котлі італійська. Ціна суперська. У порівнянні з імпортними котлами ціна відрізняється в рази, а гріє вона не гірше. Установка досить проста. Правда стіну доводиться спотворювати, але без цього ніяк. Ставити такий котел можна лише на зовнішній стіні. Інакше димоповітряне відведення не зробиш, така ось у нього конструктивна особливість. Так, і дірку в стіні доведеться робити серйозну. Будьте готові до цього. Відразу після включення чути тихе потріскування, мабуть, конструкція розширюється від нагрівання. Через 5-7 хвилин затихає. |
Модификації ATON Compact 10E
Ціни на ATON Compact 10E |
---|---|---|---|---|
ATON Compact 7E 7 кВт | від 11 740 грн. | 5 пропозицій | ||
ATON Compact 10E 10 кВт | від 13 499 грн. | 6 пропозицій | ||
ATON Compact 12.5E 12.5 кВт | від 9 539 грн. | 6 пропозицій | ||
ATON Compact 16E 16 кВт | від 15 213 грн. | 4 пропозиції |