Газовий котел ATON Atmo 8E 8 кВт
Відео 2 | Товар застарів 10 640 грн. Класичний стаціонарний, димохідний котел з відкритою камерою згоряння, призначений для ефективного опалення приміщення площею не більше 60 м2. Корисна потужність установки становить 8 кВт, середній ККД на сезон знаходиться на рівні 90%, а максимальна витрата газу не перевищує 0.89 м3/год — загалом, модель можна зарахувати до досить економним побутових котлів. Одноконтурна конструкція передбачає тільки один теплообмінник, тобто це пристрій не зможе забезпечити також і приготування гарячої води. Серед інших переваг відзначимо, що модель не потребує підключення до зовнішнього джерела електроживлення. |
ATON Atmo 8E 8 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:8 кВт, площа ~ 64 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 110 мм
Класичний стаціонарний, димохідний котел з відкритою камерою згоряння, призначений для ефективного опалення приміщення площею не більше 60 м2. Корисна потужність установки становить 8 кВт, середній ККД на сезон знаходиться на рівні 90%, а максимальна витрата газу не перевищує 0.89 м3/год — загалом, модель можна зарахувати до досить економним побутових котлів. Одноконтурна конструкція передбачає тільки один теплообмінник, тобто це пристрій не зможе забезпечити також і приготування гарячої води. Серед інших переваг відзначимо, що модель не потребує підключення до зовнішнього джерела електроживлення.
Всі характеристики
Характеристики Atmo 8E
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Потрібен був простий та надійний котел за розумні гроші. Вибір над ринком хороший, але з огляду на обмеженість бюджету обирали з вітчизняного виробництва. Проста та надійна конструкція. Є всі шанси, що працювати буде довго та щасливо. А навіть якщо й станеться проблема, то є гарантія, причому від вітчизняного виробника. Відремонтувати можна швидко і чекати на запчастини з-за кордону не доведеться. Якісний пальник Polidoro. Пальник зроблений з гарної нержавіючої жаростійкої сталі, не вимагає електроенергії для запуску. П'єзорозпал в наших умовах ця штука вкрай корисна. Котел відрізняється гарною ефективністю використання енергії газу. Це звичайно, не конденсаційний котел, але все ж таки дуже непогано. Компактний, займає мало місця. Завдяки цьому легко знайшовся куточок для встановлення. Дуже тихий. Власне там і шуміти не чому, оскільки вентилятора немає, циркуляційного насоса теж. Гарний вигляд. Антикорозійна обробка корпусу. Дуже приємна ціна. Важко зважитися на покупку котла європейської збірки, якщо знаєш, що щось схоже можна купити в рази дешевше. Якщо з якихось причин котел згасне, повторне розпалювання можна зробити тільки вручну. Вже була ситуація з падінням тиску в мережі та спрацьовував клапан. користуюся ATON Atmo 8E місяць і більше |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації ATON Atmo 8E
Ціни на ATON Atmo 8E |
---|---|---|---|---|
ATON Atmo 10E 10 кВт | від 11 862 грн. | 11 пропозицій | ||
ATON Atmo 12.5E 12.5 кВт | від 12 430 грн. | 11 пропозицій | ||
ATON Atmo 16E 16 кВт | від 14 199 грн. | 10 пропозицій | ||
ATON Atmo 20E 20 кВт | від 15 285 грн. | 10 пропозицій | ||
ATON Atmo 25E 25 кВт | від 17 634 грн. | 8 пропозицій | ||
ATON Atmo 30E 30 кВт | від 20 646 грн. | 5 пропозицій | ||
ATON Atmo 50E 50 кВт | від 35 063 грн. | 5 пропозицій |