Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Маніпулятори   /   Мишки   /   Attack Shark
Мишка

Attack Shark

Фото - Мишка Attack Shark
Відео 8Фото 34
Attack Shark
Колір
Тип підключеннярадіо / Bluetooth / провідна
Multi-Device
Технологіяоптична
Сенсор та керування
СенсорPixArt 3395
Макс. прискорення50 G
Макс. швидкість650 ips
Макс. частота опитування8000 Гц (0,125 мс)
Кількість кнопок4
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI
Перемикачі (світчі)Kailh
Ресурс перемикачів80 млн натискань
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Перфорований корпус
Програмовані кнопки
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
в обплетенні
Джерело живленняакумулятор
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Розміри (ДхШхВ)119x61x36 мм
Вага46 г
Дата додавання на E-Katalogвересень 2024
Акула Attack R3 вирізняється завдяки сенсору PixArt 3395 з роздільною здатністю до 26000 DPI та частотою опитування 8000 Гц, що забезпечує блискавичну точність у іграх. Зручне підключення через радіо, Bluetooth або кабель робить її універсальною.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Attack Shark 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Attack Shark.

Купити Attack Shark

Усі ціни 17 →

Ігрова бездротова мишка Attack Shark R3 / PixArt PAW3395 / 26000 DPI / 8K /46 г / Silver

Attack Shark R3 — це ультралегка бездротова ігрова миша для кіберспорту та вимогливих геймерів. Завдяки перфорованому... щемагнієвому корпусу вона важить лише 46 г, залишаючись міцною та зручною навіть під час тривалих сесій. Миша оснащена топовим сенсором PixArt PAW3395 з роздільною здатністю до 26 000 DPI, швидкістю 650 IPS та прискоренням 50 g, що гарантує максимальну точність і стабільність у FPS,
Techgleam.com.uaНовий магазин
(Київ)
Поскаржитись
3 200 грн.

Ігрова бездротова мишка Attack Shark R3 Magnesium Alloy / 8K / три режими підключення / Grey / Сірий

Маркетплейс: Rozetka.ua  Technotech З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 499 грн.

Ігрова бездротова мишка Attack Shark R3 / PixArt PAW3395 / 26000 DPI / 8K /46 г / Black

Attack Shark R3 — це ультралегка бездротова ігрова миша для кіберспорту та вимогливих геймерів. Завдяки перфорованому... щемагнієвому корпусу вона важить лише 46 г, залишаючись міцною та зручною навіть під час тривалих сесій. Миша оснащена топовим сенсором PixArt PAW3395 з роздільною здатністю до 26 000 DPI, швидкістю 650 IPS та прискоренням 50 g, що гарантує максимальну точність і стабільність у FPS,
Techgleam.com.uaНовий магазин
(Київ)
Поскаржитись

Ігрова бездротова мишка Attack Shark R3 Magnesium Alloy / 8K / три режими підключення / Purple / Фіолетовий

Маркетплейс: Rozetka.ua  Technotech З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 799 грн.

Ігрова Мишка ATTACK SHARK R3 Black МАГНІЄВИЙ Корпус Бездротова Трирежимна 2.4G/Bluetooth/Кабель, 8000Hz, PAW3395, 26000 DPI,

Маркетплейс: Rozetka.ua  incredible.light.space З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 500 грн.
ще 12 пропозицій

Динаміка цін на Attack Shark

Відеоогляди