Audio-Technica ATH-M50xBT2
Відео 29Фото 21 |
Audio-Technica ATH-M50xBT2 |
|
Нове покоління якісних і популярних навушників Audio-Technica ATH-M50, які існують на ринку вже більше 15 років, і весь цей час не втрачають популярності серед покупців. Перед нами великі повнорозмірні навушники типу Over-Ear з максимально зручною посадкою і додатковою шумоізоляцією. У моделі складна конструкція з поворотними чашами, саме наголов'я і амбушюри оброблені м'яким кожзамом.
Передбачена система здвоєних мікрофонів, яка забезпечує деталізовану передачу звуку при використанні пристрою в якості гарнітури. За відтворення звуку в навушниках Audio-Technica ATH-M50xBT2 відповідають великі динамічні випромінювачі діаметром 45 мм з неодимовими магнітами і CCAW-котушками. Виробником заявлено відтворення розширеного частотного діапазону від 15 Гц до 28 кГц. Окремої уваги заслуговує перелік підтримуваних кодеків, що включає aptX Low Latency, AAC, LDAC і SBC.
Всі елементи управління розташовані на лівому навушнику. Передбачена можливість одночасного підключення до двох пристроїв. Також передбачені два варіанти підключення до джерела сигналу: класичний провідний інтерфейс mini-Jack (3.5 мм) або бездротовий Bluetooth v 5.0. Що ж стосується автономності, то в цьому плані у навушників все досить круто. На одному повному заряді навушники здатні відіграти аж до 50 год, а для повної зарядки їм знадобитися всього 3,5 ч. При цьому виробником додатково передбачена підтримка функції швидкої зарядки — всього 10 хв біля зарядника здатні забезпечити «вух» цілі 3 год роботи. В цілому, перед нами відмінні бездротові навушники з якісним і збалансованим звучанням від популярного виробника.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Audio-Technica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Audio-Technica.
Купити Audio-Technica ATH-M50xBT2
Усі ціни 35 →Навушники Audio-Technica ATH-M50xBT2 Ice Blue | 12 599 грн. |
Безпровідні навушники Audio-Technica ATH-M50XBT2DS | 12 599 грн. |
Наушники Audio-Technica ATH-M50xBT2 | 8 937 грн. |
Audio-Technica Audio-Technica ATH-M50xBT2 Ice Blue | 12 599 грн. |
Наушники Audio-Technica ATH-M50xBT2 Black | 6 499 грн. |