Audio-Technica ATH-S220BT
Відео 23Фото 15 |
Audio-Technica ATH-S220BT |
|
Бездротові накладні повнорозмірні bluetooth-навушники закритого типу від японського бренду Audio-Technica, що виділяються тривалим часом автономної роботи (прим: до 60 годин) та можливістю одночасного підключення до кількох пристроїв (Multipoint). На відміну від інших популярних студійних навушників компанії, ця недорога модель відноситься швидше до класу повсякденних і розрахована на користувачів, які шукають зручні навушники з гарним звуком і комбінованим підключенням.
У навушниках встановлені 40 мм випромінювачі, що забезпечують чистий та збалансований звук із потужними басами. Важать вони всього 180 грамів, оголов'я оббите м'яким пінним матеріалом, а амбушури обшиті шкірозамінником, що має позитивно позначитися на комфорті при тривалому носінні. Завдяки зв'язці “Bluetooth 5.0 + аудіокабель” Audio-Technica ATH-S220BT можна використовувати як бездротову гарнітуру для вулиці, і як звичайні домашні навушники, які підключаються до ресивера або звукової карти ПК за допомогою стандартного міні-джеку.
При бездротовому підключенні виробник обіцяє вражаючі 60 годин автономної роботи. Є швидка зарядка: 10 хвилин підзарядки вистачить на 3.5 годин безперервного прослуховування. Додаткові можливості навушників включають підтримку Multipoint і Google Fast Pair, а також вбудовану функцію "голосових підказок", яка може надати інформацію про рівень заряду батареї, статус підключення і т.д.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Audio-Technica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Audio-Technica.
Купити Audio-Technica ATH-S220BT
Усі ціни 16 →Навушники Audio-Technica ATH-S220BT White | 3 869 грн. |
Навушники Audio-Technica ATH-S220BT Black ATHS220BTBK | 3 869 грн. |
Audio-Technica Audio-Technica ATH-S220BT White | 3 869 грн. |
Наушники Audio-Technica ATH-S220BT Black (ATHS220BTBK) | 3 869 грн. |
Навушники з мікрофоном Audio-Technica ATH-S220BT White | 3 399 грн. |