Навушники
Audio-Technica ATH-CKS550XIS
Відео 1Фото 12 |
Audio-Technica ATH-CKS550XIS |
|
Hi-Res Audio сертифікація та широкий частотний діапазон.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Audio-Technica ATH-CKS550XIS
Усі ціни 13 →Audio-Technica ATH-CKS550XIS Blue | 1 840 грн. |
Audio-Technica ATH-CKS550XIS Blue mj-061929 | 2 016 грн. |
Навушники з мікрофоном Audio-Technica ATH-CKS550XIS Black | 1 808 грн. |
Audio-Technica ATH-CKS550XIS Black MJ-061928 | 1 849 грн. |
Audio-Technica ATH-CKS550XIS Black 115398 | 1 708 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →