Audio-Technica ATH-MSR7
Відео 30Фото 8 |
Audio-Technica ATH-MSR7 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Audio-Technica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Audio-Technica.
Купити Audio-Technica ATH-MSR7
Усі ціни 6 →Audio-Technica ATH-MSR7BK Black | 6 000 грн. |
Наушники с микрофоном Audio-Technica ATH-MSR7BK Black | 6 325 грн. |
Audio-Technica ATH-MSR7BK Black | 7 140 грн. |
Навушники з мікрофоном Audio-Technica ATH-MSR7BK Black | 8 032 грн. |
Навушники з мікрофоном Audio-Technica ATH-MSR7BK Black | 7 499 грн. |
Навушники Audio-Technica ATH-MSR7BK Black | 9 406 грн. |
1 3 6 29 |
звук закінчений пластик, закінчені шарніри користуюся Audio-Technica ATH-MSR7 менше місяця |
Можливо, це одна модель з тисячі, але факт є факт.
Сьогодні ремонтував такі навушники у коричневому кольорі. Навушники були ще на гарантії, але куплені в Тайланді. Тому з гарантійним ремонтом – геморой. Клієнт вирішив ремонтувати в Україні. Довелося розібрати випромінювач і зняти плівковий дифузор, відновити волоски та зібрати все назад. Робота дуже тонка і потребує деякого досвіду. В результаті навушники знову працюють та звучать добре. До поломки прослужили три місяці. Незважаючи на обставини, конструкція надійна та якісна. Відмова лівого випромінювача швидше пов'язана із заводським браком під час виготовлення. Пропрацювали три місяці та відмовив лівий випромінювач.
Ще мені здалося, що мої PX100 краще звучать на рок жанрі. Хоча це може бути помилкове враження, оскільки слухав я їх 5-10хв. рекомендую не купувати |
Користуюсь 1 рік, за весь час ніяких проблем. Звук приголомшливий, в основному підключаю до iPad, який без навушників звучить ніяк. При підключенні до підсилювача Danon ніяких спотворень за будь-якого жанру музики. Звук, звук і ще раз звук. Повна звукова сцена, низькі, високі дуже гармонійні. Не вистачає часу, щоб ними довго насолоджуватися. Але це проблема не виробника навушників. користуюся Audio-Technica ATH-MSR7 більше року |
На рахунку Audio-Technica чимало заслуг, починаючи від понад дорогих лімітованих моделей навушників і закінчуючи «народними» ATH-M50. Ми ж поговоримо про ATH-MSR7 — міцного «середняка» з преміальним дизайном і адекватною ціною 250 USD для свого рівня якості.
Все під стать
Навушники можна вибрати в 4 кольорах: чорному, металік, синьою і червоною з золотом. Основа чаш виконана із сплаву алюмінію і магнію, наголів'я — з металу. Чаші повертаються, але сама конструкція не складається. У моделі використані пінні амбушюри з екошкіри з ефектом пам'яті. У них м'яко і зручно. Але, за деякими відгуками, не всім. Загалом, якщо на вашу голову ці навушники підійшли, то вам в них буде гарантовано комфортно кілька годин підряд, не знімаючи. А якщо ні, то краще підшукати іншу модель.
Комплектація
Порадувала комплектація. Крім чохла з екошкіри, навушники виявилися укомплектовані 3-ма кабелями, два з яких короткі (1.2 м), один з пультом ДК і мікрофоном, другий звичайний аудіо, і 3-метровим. Якість дротів, до речі сказати, досить посередня. Але той факт, що їх три, цей недолік мимоволі згладжує.
Все для звуку
Перед тим, як перейти до опису звукових нюансів навушників, слід згадати, що виробник на славу потрудився, зробивши прослуховування в них максимально реалістичним.
Спеціальна конструкція чаш гасить вібрації і резонанс, а хитра система вентиляції забезпечує оптимальний повітряний потік, роблячи навушники умовно відкритого типу. У підсумку, після всіх цих «покращувачів», на виході маємо звук високої деталізації, з практично ідеально визвученною серединою, злегка претензійними верхами і стриманим, але акцентованим басом. В принципі, слухаючи музику в lossless форматі на хороших Hi-Fi пристроях, сцена буде максимально прозорою і широкою, і ручку еквалайзера краще не чіпати, але це вже, як кажуть, на любителя.
У підсумку, з Audio-Technica ATH-MSR7 вийшла добротна моніторна модель в ергономічному дизайні і за прийнятною ціною. Один з кращих варіантів навушників для аудіофілів на сьогоднішній день.
Але ж ці навушники ніби як для повсякденного носіння а не для дому як m50x m70 та інші, так ось чому тут стільки пластику причому він зроблений просто огидно, я шкодую про покупку, може 4000 віддав би на таку конструкцію. Довелося самому розібрати і замазати силікон в стику з оголов'ям,але скрипить ще й поворотне з'єднання з навушниками,це изделие.
Я вважаю що така якість збірки це знущання, шарніри тримаються в пластиковому щось типу "затиску", виглядає жахливо, скільки вони прослужать хз.
Кришки (що алюмінієві)-приклеєні.
Якщо братимете, діставайте з коробки і відразу все перевіряйте, мені здається це все почалося з 2017 року після ребрендингу (білі коробки замість чорних)