1stPlayer GA87 Red Switch
Фото 11 |
1stPlayer GA87 Red Switch Blue switch (Clicky)Red switch (Linear) |
|
Клавіатура з довговічними механічними кнопками, зручним кабелем знімним і захисною верхньою рамкою. Це механічна модель, представлена на ринку брендом 1stPlayer у 2023 році. Для кнопкової механіки використано лінійні свічки Red, які демонструють знижений рівень шуму. Між перемикачами та друкованою платою розташований звукоізолюючий шар, що зменшує гучність кліку та знижує вібрацію.
Механічна клавіатура 1stPlayer GA87 Red Switch використовує закриту збоку розкладку. Захисна рамка зменшує швидкість засмічення простору між кнопками. У цій моделі передбачений знімний струмопровідний шнур, який за потреби можна вивести на будь-який бік. Кабельменеджмент дозволяє акуратно та безпечно розташувати кабель у правильному напрямку: праворуч, ліворуч чи вперед. Розкладні ніжки мають два положення висоти.
Сама по собі розкладка, зі складеними ніжками, клавіатура має ухил 5%, що робить її зручнішою при наборі тексту. Разом з тим, розкладка добре підходить і для маніпулювання в іграх. Частота опитування 1000 Гц дозволяє пристрою впевнено керувати ігровим процесом у високодинамічних шутерах, гонках та інших геймерських жанрах. Існує блокування кнопки Win. Клавіатура має RGB-підсвічування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 1stPlayer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 1stPlayer.
Купити 1stPlayer GA87 Red Switch
Усі ціни 25 →1stPlayer GA87 Red Switch Black | 767 грн. |
Клавіатура 1STPLAYER GA87 Red Switch | 960 грн. |
Клавиатура 1STPLAYER GA87 Red Switch | 960 грн. |
Клавіатура 1stPlayer GA87 Red Switch | 959 грн. |
Клавиатура 1stPlayer GA87 Red Switch | 959 грн. |
Модификації 1stPlayer GA87
Ціни на 1stPlayer GA87 |
---|---|---|---|---|
1stPlayer GA87 Blue Switch | від 767 грн. | 30 пропозицій | ||
1stPlayer GA87 Red Switch | від 767 грн. | 27 пропозицій |