Сковорідка Aureti Granite AU-202-24 24 см
Фото 3 |
Aureti Granite AU-202-24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aureti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aureti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aureti Granite AU-202-24 24 см
Сковорода Aureti Granite, 24 см (AU-202-24) | 739 грн. |
Aureti Granite 24 см (AU-202-24) Granite24см(AU-202-24) | 739 грн. |
Сковорода Aureti Granite 24 см Гранітно-сіра (AU-202-24) | 739 грн. |
Сковорідка 24 см Aureti Granite гранітний сірий алюміній арт. AU-202-24 | 819 грн. |
Сковорідка 20 см Aureti Granite FJ-24D/AU-202-24 | 739 грн. |
Модификації Aureti Granite AU-202-24
Ціни на Aureti Granite AU-202-24 |
---|---|---|---|---|
Aureti Granite AU-201-20 20 см | від 505 грн. | 4 пропозиції | ||
Aureti Granite AU-202-24 24 см | від 739 грн. | 5 пропозицій | ||
Aureti Granite AU-203-26 26 см сірий | від 799 грн. | 2 пропозиції | ||
Aureti Granite AU-204-28 28 см | від 999 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →