Сковорідка Aureti Pratico AU-101-20 20 см
Фото 4 |
Aureti Pratico AU-101-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aureti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aureti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aureti Pratico AU-101-20 20 см
Сковорода Aureti Pratico 20 см Чорна (AU-101-20) | 409 грн. |
Сковорідка 20 см Aureti Pratico чорний кований алюміній арт. AU-101-20 | 499 грн. |
Сковорідка Aureti Pratico AU-101-20 | 499 грн. |
Модификації Aureti Pratico AU-101-20
Ціни на Aureti Pratico AU-101-20 |
---|---|---|---|---|
Aureti Pratico AU-101-20 20 см | від 409 грн. | 3 пропозиції | ||
Aureti Pratico AU-102-24 24 см | від 519 грн. | 3 пропозиції | ||
Aureti Pratico AU-103-26 26 см | від 569 грн. | 3 пропозиції | ||
Aureti Pratico AU-104-28 28 см | від 739 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →