Сковорідка Aureti Pratico AU-100-22 22 см
Фото 6 |
Aureti Pratico AU-100-22 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Aureti Pratico AU-100-22
Ціни на Aureti Pratico AU-100-22 |
---|---|---|---|---|
Aureti Pratico AU-100-16 16 см | від 359 грн. | 2 пропозиції | ||
Aureti Pratico AU-100-18 18 см | від 399 грн. | 2 пропозиції | ||
Aureti Pratico AU-100-22 22 см | від 559 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →