Сковорідка Aureti Titanium AU-405-22 22 см
Фото 5 |
Aureti Titanium AU-405-22 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aureti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aureti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aureti Titanium AU-405-22 22 см
Сковорода Aureti Titanium 22 см (FJ-22A/AU-405-22) | 469 грн. |
Сковорідка 22 cм Aureti Titanium гранітний чорний литий алюміній арт. AU-4 | 551 грн. |
Сковорідка Aureti Titanium 22 см AU-405-22 | 589 грн. |
Модификації Aureti Titanium AU-405-22
Ціни на Aureti Titanium AU-405-22 |
---|---|---|---|---|
Aureti Titanium AU-401-20 20 см | від 399 грн. | 6 пропозицій | ||
Aureti Titanium AU-405-22 22 см | від 469 грн. | 4 пропозиції | ||
Aureti Titanium AU-402-24 24 см | від 623 грн. | 8 пропозицій | ||
Aureti Titanium AU-403-26 26 см | від 569 грн. | 6 пропозицій | ||
Aureti Titanium AU-404-28 28 см | від 639 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →