Сковорідка Aureti BioLine AU-502-24 24 см
Фото 5 |
Aureti BioLine AU-502-24 |
|
Антипригарне покриття Greblon C3.
Не рекомендується використовувати металеві гострі кухонні інструменти.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aureti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aureti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Aureti BioLine AU-502-24
Ціни на Aureti BioLine AU-502-24 |
---|---|---|---|---|
Aureti BioLine AU-501-20 20 см | від 459 грн. | 1 пропозиція | ||
Aureti BioLine AU-502-24 24 см | від 399 грн. | 1 пропозиція | ||
Aureti BioLine AU-504-28 28 см | від 559 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →