Сковорідка Krauff 25-305-085 24 см
Krauff 25-305-085 |
|
Антипригарне покриття Greblon Non-Stick C3.
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff 25-305-085 24 см
Усі ціни 8 →Сковорода Krauff Transform 24 см (25-305-085) | 669 грн. |
Сковорода Krauff Transform 24 см (25-305-085) | 680 грн. |
Сковорода Krauff 24см, (25-305-085) | 1 350 грн. |
Krauff 25-305-085 24 см 25-305-08524см | 675 грн. |
Krauff 25-305-085 | 666 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Krauff 25-305-085
Ціни на Krauff 25-305-085 |
---|---|---|---|---|
Krauff 25-305-085 24 см | від 666 грн. | 9 пропозицій | ||
Krauff 25-305-086 26 см | від 642 грн. | 9 пропозицій | ||
Krauff 25-305-087 28 см | від 737 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →