Литий диск AUTEC Quantro 6,5x16/5x112 ET52 DIA66,6
Відео 5Фото 5 | від 7 313 до 9 901 грн. Порівняти ціни 15 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):52 мм |
Модифікації AUTEC Quantro 41
Характеристики
AUTEC Quantro 6,5x16/5x112 ET52 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Quantro 6,5x16/5x112 ET52 DIA66,6
Сортувати
Диски Autec Quantro 6,5x16 5x112 ET52 DIA66,6 (matt black) | 7 332 грн. |
Autec Quantro matt black (R16 W6.5 PCD5x112 ET52 DIA66.6) | 7 332 грн. |
Autec Quantro (Q) R16 W6.5 PCD5x112 ET52 DIA66.6 Black Polished Q651652507 | 8 145 грн. |
Autec Quantro (6.5J x 16 5x112 ET52 DIA66.6 Brilliant Silver) | 8 994 грн. |
Autec QUANTRO (Q) Brillantsilber (R16 W6.5 PCD5x112 ET52 DIA66.6) | 7 899 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі