Литий диск AUTEC Quantro 6,5x16/6x139,7 ET56 DIA92,4
Відео 5Фото 5 | від 5 546 до 10 350 грн. Порівняти ціни 46 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):92.4 мм Виліт (ET):56 мм |
Модифікації AUTEC Quantro 41
Характеристики
AUTEC Quantro 6,5x16/6x139,7 ET56 DIA92,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Quantro 6,5x16/6x139,7 ET56 DIA92,4
Сортувати
Литые диски Autec Quantro R16 W6.5 PCD6x139.7 ET56 DIA92.4 (black polished | 7 990 грн. |
AUTEC Quantro R16 W6.5 PCD6x139,7 ET56 DIA92.4 BLACK POLISHED | 8 120 грн. |
Диски Autec Quantro 6,5x16 6x139,7 ET56 DIA92,4 (black polished) | 7 990 грн. |
Autec Quantro 6 (R16 W6.5 PCD6x139.7 ET56 DIA92.4) brilliant silber | 5 772 грн. |
Autec Quantro 6.5x16 6x139.7 ET56 DIA92.4 S | 6 920 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі