Литий диск AUTEC Skandic 6,5x16/5x112 ET46 DIA57,1
Відео 2Фото 12 | від 4 906 до 8 280 грн. Порівняти ціни 38 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):46 мм |
Модифікації AUTEC Skandic 141
Характеристики
AUTEC Skandic 6,5x16/5x112 ET46 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Skandic 6,5x16/5x112 ET46 DIA57,1
Сортувати
Литые диски Autec Skandic R16 W6.5 PCD5x112 ET46 DIA57.1 (brilliant silver | 5 274 грн. |
AUTEC Skandic R16 W6.5 PCD5x112 ET46 DIA57.1 Matt Black | 5 539 грн. |
Autec Skandic 6.5x16 5x112 ET46 DIA57.1 S | 5 039 грн. |
Диски Autec Skandic 6,5x16 5x112 ET46 DIA57,1 (brilliant silver) | 5 273 грн. |
Autec Skandic (R16 W6.5 PCD5x112 ET46 DIA57.1) brilliant silber | 5 147 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі