Литий диск AUTEC Skandic 6x15/5x112 ET43 DIA70
Відео 2Фото 12 | від 4 756 до 7 774 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):70 мм Виліт (ET):43 мм |
Модифікації AUTEC Skandic 141
Характеристики
AUTEC Skandic 6x15/5x112 ET43 DIA70 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Skandic 6x15/5x112 ET43 DIA70
Сортувати
Autec Skandic Brilliant Silver R15 W6.0 PCD5x112 ET43 DIA70.0 | 7 636 грн. |
Диски Autec Skandic 6x15 5x112 ET43 DIA70,1 (brilliant silver) (1000960700 | 5 495 грн. |
Autec Skandic Black Matt R15 W6.0 PCD5x112 ET43 DIA70.0 | 7 774 грн. |
Диски AUTEC Skandic Brillantsilber R15 W6 PCD5x112 ET43 DIA70,1 ID34472 | 4 756 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі