Литий диск AUTEC Tallin 6,5x15/4x100 ET48 DIA60,1
Відео 1Фото 23 | від 5 185 до 7 406 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації AUTEC Tallin 94
Характеристики
AUTEC Tallin 6,5x15/4x100 ET48 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Tallin 6,5x15/4x100 ET48 DIA60,1
Сортувати
Autec Tallin Black R15 W6.5 PCD4x100 ET48 DIA60.1 | 7 406 грн. |
Диски Autec Tallin 6,5x15 4x100 ET48 DIA60,1 (black) (1002206140) | 5 867 грн. |
Autec Tallin Titanium Silver R15 W6.5 PCD4x100 ET48 DIA60.1 | 7 268 грн. |
Autec Tallin Brilliant Silver R15 W6.5 PCD4x100 ET48 DIA60.1 | 6 348 грн. |
Диски Autec Tallin 6,5x15 4x100 ET48 DIA60,1 (titan silver) (1002206131) | 5 784 грн. |
Диски Autec Tallin 6,5x15 4x100 ET48 DIA60,1 (brilliant silver) (100221527 | 5 247 грн. |
Диски AUTEC Tallin Brillantsilber R15 W6,5 PCD4x100 ET48 DIA60,1 ID320932 | 5 185 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі