Литий диск AUTEC Tallin 6,5x15/5x100 ET40 DIA60,1
Відео 1Фото 23 | від 5 185 до 7 544 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації AUTEC Tallin 94
Характеристики
AUTEC Tallin 6,5x15/5x100 ET40 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Tallin 6,5x15/5x100 ET40 DIA60,1
Сортувати
Autec Tallin Black R15 W6.5 PCD5x100 ET40 DIA60.1 | 7 176 грн. |
Диски Autec Tallin 6,5x15 5x100 ET40 DIA60,1 (black) (1002206135) | 5 867 грн. |
Autec Tallin Brilliant Silver R15 W6.5 PCD5x100 ET40 DIA60.1 | 6 900 грн. |
Autec Tallin Titanium Silver R15 W6.5 PCD5x100 ET40 DIA60.1 | 7 544 грн. |
Диски Autec Tallin 6,5x15 5x100 ET40 DIA60,1 (brilliant silver) (100220614 | 5 784 грн. |
Диски Autec Tallin 6,5x15 5x100 ET40 DIA60,1 (titan silver) (1002206126) | 5 784 грн. |
Диски AUTEC Tallin Brillantsilber R15 W6,5 PCD5x100 ET40 DIA60,1 ID320712 | 5 185 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі