Стабілізатор напруги Awattom New Silver-16.5 (3x5.5) 16500 Вт (NS16,5)
Відео 2 |
Awattom New Silver-16.5 (3x5.5) 16500 Вт
Тип:симісторний
Потужність:активна 16500 Вт
Вхідна напруга:141 – 285 В
КПД:95 %
Точність на виході (±):4 %
Охолодження:активне
Установка:настінний
Горизонтальне/вертикальне встановлення.
Всі характеристики
Купити Awattom New Silver-16.5 (3x5.5) 16500 Вт
Стабилизатор Awattom New Silver 16,5 кВт (3х5,5) 00-00009711 | 38 250 грн. |
Стабілізатор напруги Awattom New Silver 16,5 кВт (3х5,5) | 38 250 грн. |
Стабілізатор напруги Прочан Awattom New Silver 16,5 (3Х5,5) кВт | 38 250 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Awattom New Silver-16.5 (3x5.5):
- Кількість ступенів стабілізації — 8
Модификації Awattom New Silver-16.5 (3x5.5)
Ціни на Awattom New Silver-16.5 (3x5.5) |
---|---|---|---|---|
Awattom New Silver-10.5 (3x3.5) 10500 Вт | від 34 650 грн. | 3 пропозиції | ||
Awattom New Silver-13.2 (3x4.4) 13200 Вт | від 36 450 грн. | 3 пропозиції | ||
Awattom New Silver-16.5 (3x5.5) 16500 Вт | від 38 250 грн. | 3 пропозиції | ||
Awattom New Silver-21.0 (3x7) 21000 Вт | від 41 850 грн. | 2 пропозиції | ||
Awattom New Silver-26.4 (3x8.8) 26400 Вт | від 44 550 грн. | 3 пропозиції | ||
Awattom New Silver-33.0 (3x11) 33000 Вт | від 70 650 грн. | 2 пропозиції | ||
Awattom New Silver-41.6 (3x13.8) 41600 Вт | від 73 800 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →