Сонячна панель Axioma AX-200M 200 Вт
Фото 16 |
Axioma AX-200M 200 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axioma AX-200M 200 Вт
Сонячна батарея AXIOMA energy AX-200M | 5 240 грн. |
Сонячна батарея 200Вт моно, AX-200M, AXIOMA Energy | 4 863 грн. |
Сонячна панель Axioma Energy AX-200M | 5 400 грн. |
Сонячна панель батарея AXIOMA energy AX-200M, монокристалічна 200 Вт 12 В | 6 760 грн. |
Сонячна батарея 200 Вт Axioma Energyy AX-200M монокристалічна панель фотом | 4 995 грн. |
Модификації Axioma AX-200M
Ціни на Axioma AX-200M |
---|---|---|---|---|
Axioma AX-50M 50 Вт | від 1 600 грн. | 3 пропозиції | ||
Axioma AX-80M 80 Вт | від 2 170 грн. | 3 пропозиції | ||
Axioma AX-100M 100 Вт | від 2 693 грн. | 5 пропозицій | ||
Axioma AX-150M 150 Вт | від 3 718 грн. | 6 пропозицій | ||
Axioma AX-200M 200 Вт | від 4 863 грн. | 5 пропозицій |