Сонячна панель Axioma AX-50M 50 Вт
Фото 16 |
Axioma AX-50M 50 Вт |
|
Допустимий тиск снігу 5400 Па, вітру - 2400 Па
Розміри та параметри напруги та струму уточнюйте у магазинів перед покупкою (можуть відрізнятися)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axioma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axioma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axioma AX-50M 50 Вт
Сонячна батарея AXIOMA energy AX-50M | 1 680 грн. |
Сонячна панель батарея AXIOMA energy AX-50M, монокристалічна 50 Вт 12 В | 2 570 грн. |
Сонячна батарея 50 Вт Axioma Energy AX-50M монокристалічна панель фотомоду | 1 600 грн. |
Модификації Axioma AX-50M
Ціни на Axioma AX-50M |
---|---|---|---|---|
Axioma AX-50M 50 Вт | від 1 600 грн. | 3 пропозиції | ||
Axioma AX-80M 80 Вт | від 2 170 грн. | 3 пропозиції | ||
Axioma AX-100M 100 Вт | від 2 693 грн. | 5 пропозицій | ||
Axioma AX-150M 150 Вт | від 3 718 грн. | 6 пропозицій | ||
Axioma AX-200M 200 Вт | від 4 863 грн. | 5 пропозицій |