Сонячна панель Axioma AX-100M 100 Вт
Фото 9 |
Axioma AX-100M 100 Вт |
|
Розміри та параметри напруги та струму уточнюйте у магазинів перед покупкою (можуть відрізнятися)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axioma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axioma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axioma AX-100M 100 Вт
Сонячна панель Axioma Energy AX-100М 12V | 3 040 грн. |
Сонячна панель AXIOMA energy AX-100M | 2 920 грн. |
Сонячна батарея (панель) 100Вт, монокристалічна AX-100M, AXIOMA energy | 2 693 грн. |
Сонячна панель Axioma Energy AX-100M | 3 600 грн. |
Сонячна батарея 100 Вт Axioma Energy AX-100M монокристалічна панель фотомо | 2 790 грн. |
Модификації Axioma AX-100M
Ціни на Axioma AX-100M |
---|---|---|---|---|
Axioma AX-50M 50 Вт | від 1 600 грн. | 3 пропозиції | ||
Axioma AX-80M 80 Вт | від 2 170 грн. | 3 пропозиції | ||
Axioma AX-100M 100 Вт | від 2 693 грн. | 5 пропозицій | ||
Axioma AX-150M 150 Вт | від 3 718 грн. | 6 пропозицій | ||
Axioma AX-200M 200 Вт | від 4 863 грн. | 5 пропозицій |