Камера відеоспостереження Axis P1455-LE (01997-001)
![]() |
Axis P1455-LE |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axis 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.

Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Купити Axis P1455-LE
Усі ціни 10 →IP-камера відеоспостереження Axis P1455-LE 01997-001 | 49 011 грн. |
| 48 743 грн. | ![]() |
Axis P1455-LE 2MP (01997-001) P1455-LE2MP(01997-001) | 50 009 грн. |
Мережева відеокамера P1455-LE 2MP 01997-001 AXIS (01997-001) (1712543) | 45 778 грн. |
| 47 411 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →