Змішувач Axor Citterio E 36106000
Фото 15 |
Axor Citterio E 36106000 |
|
Рукоятку можна розмістити праворуч або ліворуч. Підходить для проточних водонагрівачів.
Додатково потрібна прихована монтажна частина (арт. 13623180).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axor Citterio E 36106000
Усі ціни 14 →Змішувач для раковини з настінний джойстиком прихований Hansgrohe Axor Cit | 25 028 грн. |
Зовнішня частина змішувача для умивальника одноважільний настінного монтаж | 31 308 грн. |
Змішувач для умивальника Axor CITTERIO E 221 мм, нікель 36106820 | 46 267 грн. |
Змішувач для умивальника Axor Citterio E 221 зі стіни, Brushed Bronze (361 | 46 267 грн. |
Axor Citterio E 36106950 | 38 320 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →