Душова система Hansgrohe Raindance 27008000
Відео 1Фото 3 |
Hansgrohe Raindance 27008000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance 27008000
Усі ціни 18 →Душова панель Hansgrohe Raindance Lift 27008400 | 147 354 грн. |
Душова панель Hansgrohe Raindance Lift 27008000 | 146 388 грн. |
Душова панель HANSGROHE Raindance Lift 27008400 із верхнім душем латунна х | 147 354 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Raindance Lift 180 2jet 27008400 | 147 354 грн. |
Hansgrohe Raindance Lift 27008400 | 100 680 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Raindance 27008000:
- Обмежувач температури води (40 °C)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →