Змішувач Axor Urquiola 11021000
Axor Urquiola 11021000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axor Urquiola 11021000
Усі ціни 6 →Змішувач для раковини одноважільний Axor Urquiola хрому 11021000 | 29 387 грн. |
Змішувач для умивальника Axor URQUIOLA 132 мм, з незамкненим зливним гарні | 33 200 грн. |
Hansgrohe Axor Urquiola 11021000 | 24 840 грн. |
Hansgrohe Axor Urquiola 11021000 | 25 461 грн. |
Hansgrohe Axor Urquiola 11021000 | 26 082 грн. |
Змішувач для умивальника Axor Urquiola із незамкненою зливною гарнітурою, | 37 637 грн. |
Додаткові функції і можливості змішувача Axor Urquiola 11021000:
- Підходить для роботи з проточним водонагрівачем
РекомендуємоПорівняти в таблиці →