Змішувач Grohe Essence 30504000
Відео 7Фото 9 |
Grohe Essence 30504000 |
|
Автоматичний перемикач: стандартний/душовий струмінь.
Модель Essence 30504 замінює модель Essence 30270.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Essence 30504000
Усі ціни 97 →Змішувач для кухні з висувною лійкою Grohe Essence (Графіт) 30270AL0 30270 | 24 165 грн. |
Змішувач для кухні Grohe Essence (30270000) 30270000 | 15 030 грн. |
Grohe Grohe Essence 30504KF0 | 22 185 грн. |
Кран кухонний із висувним шлангом GROHE Essence хром латунь 30270000 | 15 030 грн. |
Змішувач для кухні Grohe Essence чорний матовий (30504KF0) 30504KF0 | 22 185 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →