Литий диск AXXION AX9 Competition 8,5x19/5x108 ET45 DIA72,6
Відео 1Фото 25 | від 10 247 до 11 163 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації AXXION AX9 Competition 21
Характеристики
AXXION AX9 Competition 8,5x19/5x108 ET45 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AXXION 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AXXION.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AXXION AX9 Competition 8,5x19/5x108 ET45 DIA72,6
Axxion AX9 Competition (8.5J x 19 5x108 ET45 DIA72.6) На замовлення з Євро | 11 163 грн. |
Axxion AX9 Competition R19 W8.5 PCD5x108 ET45 DIA72.6 Platin Grey Polished | 10 580 грн. |
Диски Axxion AX9 Competition 8,5x19 5x108 ET45 DIA72,6 (gloss black lacque | 10 247 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі