Охолоджувальна рідина Axxis Blue G11 ECO Concentrate 20 л
Axxis Blue G11 ECO Concentrate 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axxis Blue G11 ECO Concentrate 20 л
Антифриз Axxis концентрат Eco -80°C Blue G11 20л/21,4кг (48021231228) (AX- | 2 314 грн. |
AXXIS ECO-80C BLUE G11 концентрат 20 л (AX-P999-G11B ECO 20) | 2 129 грн. |
AXXIS AXP999G11BECO20 | 2 092 грн. |
Модификації Axxis Blue G11 ECO Concentrate
Ціни на Axxis Blue G11 ECO Concentrate |
---|---|---|---|---|
Axxis Blue G11 ECO Concentrate 1.5 л | від 188 грн. | 2 пропозиції | ||
Axxis Blue G11 ECO Concentrate 5 л | від 589 грн. | 3 пропозиції | ||
Axxis Blue G11 ECO Concentrate 10 л | від 1 118 грн. | 1 пропозиція | ||
Axxis Blue G11 ECO Concentrate 20 л | від 2 092 грн. | 3 пропозиції | ||
Axxis Blue G11 ECO Concentrate 200 л | від 19 691 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →