Охолоджувальна рідина Axxis Green G11 ECO Concentrate 5 л
Очікується у продажу 650 грн. Температура замерзання (°С): -80; Об'єм (л): 5; Колір: зелений; Клас: G11; |
Axxis Green G11 ECO Concentrate 5L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Axxis Green G11 ECO Concentrate
Ціни на Axxis Green G11 ECO Concentrate |
---|---|---|---|---|
Axxis Green G11 ECO Concentrate 1.5 л | від 193 грн. | 3 пропозиції | ||
Axxis Green G11 ECO Concentrate 10 л | від 1 126 грн. | 1 пропозиція | ||
Axxis Green G11 ECO Concentrate 20 л | від 2 205 грн. | 3 пропозиції | ||
Axxis Green G11 ECO Concentrate 200 л | від 21 322 грн. | 2 пропозиції |