Вудилище Azura Sawada XP 76M (SW76M)
Фото 9 |
Azura Sawada XP 76M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Azura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Azura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Azura Sawada XP 76M
Спиннинговое удилище Azura Sawada XP 76M 2.29м 8-28г SW76M | 5 495 грн. |
Спінінг Azura Sawada XP 76M 2.29м 8-28г (SW76M) | 5 888 грн. |
Cпінінговe вудлище Azura Sawada XP 76M 2.29м 8-28г (SW76M) | 7 458 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →