Плойка BaByliss PRO 4Artists BAB2912E
Відео 1Фото 12 |
BaByliss PRO 4Artists BAB2912E |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BaByliss PRO 4Artists BAB2912E
Плойка для волосся BaByliss PRO (BAB2912E) | 2 189 грн. |
Плойка BaByliss PRO DigiCurl Keratin Lustre BAB2912E | 2 400 грн. |
BaByliss PRO Keratin Luster BAB2911E щипці для волосся 19 mm 1 кс | 3 530 грн. |
Прибор для укладки BaByliss PRO DIGICURL (BAB2912E) | 2 301 грн. |
Плойка BaByliss PRO DigiCurl BAB2912E | 2 252 грн. |
Відеоогляди
Модификації BaByliss PRO 4Artists BAB2912E
Ціни на BaByliss PRO 4Artists BAB2912E |
---|---|---|---|---|
BaByliss PRO 4Artists BAB2910E | від 2 099 грн. | 3 пропозиції | ||
BaByliss PRO 4Artists BAB2911E | від 1 915 грн. | 23 пропозиції | ||
BaByliss PRO 4Artists BAB2912E | від 2 189 грн. | 5 пропозицій | ||
BaByliss PRO 4Artists BAB2914E | від 2 238 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →