Машинка для стрижки BaByliss PRO 4Artists FX8700RGE
Відео 4Фото 4 |
BaByliss PRO 4Artists FX8700RGE |
|
Машинка розроблена для мережі барбершопів. Термін служби роботи мотора - 10000 годин. Потужний безщітковий мотор з високою частотою ходу ножа. Низький рівень шуму і вібрації. Металевий корпус.
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BaByliss PRO 4Artists FX8700RGE
Усі ціни 7 →Машинка для стрижки BaByliss PRO FX8700RGE | 4 939 грн. |
BaByliss PRO 4Artists RoseFX професійний прилад для волосся | 6 000 грн. |
Машинка для стрижки BaByliss PRO FX8700RGE Rose FX (FX8700RGE) | 5 245 грн. |
Машинка для стрижки (трімер) BABYLISS FX8700RGE | 6 888 грн. |
Машинка для стрижки BaByliss PRO FX8700RGE Barber Spirit | 5 348 грн. |
BABYLISS FX8700RGE | 7 056 грн. |
Триммер BaByliss PRO Barber Spirit (FX8700RGE) | 5 108 грн. |
Відеоогляди
Модификації BaByliss PRO 4Artists FX8700RGE
Ціни на BaByliss PRO 4Artists FX8700RGE |
---|---|---|---|---|
BaByliss PRO 4Artists FX8700GE | від 5 049 грн. | 7 пропозицій | ||
BaByliss PRO 4Artists FX8700RGE | від 4 939 грн. | 7 пропозицій | ||
BaByliss PRO 4Artists FX8700IE | від 5 319 грн. | 7 пропозицій | ||
BaByliss PRO 4Artists FX8700E | від 4 829 грн. | 6 пропозицій | ||
BaByliss PRO 4Artists FX8700RE | від 5 039 грн. | 7 пропозицій | ||
BaByliss PRO 4Artists FX8700BKE | від 5 039 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →