Ножівка Bahco 384-6T
Bahco 384-6T TPI 6 TPI 6 |
|
Модель 383 має загартовані зуби, а 384 — немає
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bahco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bahco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bahco 384-6T
Ножовка обрезная Bahco 360 мм (384-6T) | 1 350 грн. |
Пила обрізна Bahco 384-6T (384-6T) V31934 | 1 350 грн. |
Обрізна пила для тичини - Bahco 384-6T | 1 294 грн. |
Модификації Bahco 384-6T
Ціни на Bahco 384-6T |
---|---|---|---|---|
Bahco 384-6T | від 1 294 грн. | 3 пропозиції | ||
Bahco 383-6T | від 1 357 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →