Навушники
Bang&Olufsen EarSet
Відео 13Фото 26 |
Bang&Olufsen EarSet |
|
Рухливі завушні кріплення дають змогу підлаштувати навушники під розмір вуха. Присутня функція швидкої підзарядки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bang&Olufsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bang&Olufsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bang&Olufsen EarSet
Усі ціни 6 →Навушники з мікрофоном Bang & Olufsen Earset Graphite Brown | 5 890 грн. |
Наушники с микрофоном Bang & Olufsen Earset Graphite Brown 1646002 | 5 893 грн. |
Наушники с микрофоном Bang & Olufsen Earset Graphite Brown 1646002 | 5 887 грн. |
Навушники з мікрофоном Bang & Olufsen Earset Graphite Brown | 5 887 грн. |
Навушники з мікрофоном Bang & Olufsen Earset Graphite Brown | 5 897 грн. |
Наушники с микрофоном Bang & Olufsen Earset (1646005) | 5 893 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →